MEMORY MASTER

Zapraszamy do XX edycji konkursu Memory Master. Zapisy trwają od 26.02.2024 do 15.03.2024. Konkurs dostępny jest wyłącznie w wersji tradycyjnej. Trwają prace nad nową aplikacją. Dostępna starsza wersja aplikacji może nie działać na nowszych urządzeniach - za utrudnienia przepraszamy. Adres firmy uległ zmianie na Dobra 7, 62-510 Konin (Gosławice). Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Regulaminie (Regulamin znajduje się na dole strony).

 

 

 

1d

© MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego (i testowany w kilku szkołach podstawowych w Wielkopolsce) jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu mogą Państwo nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

 

Memory Master zawsze pod ręką

Trwają prace nad nową aplikacją. Obecnie dostępna jest wyłącznie starsza wersja, która może nie działać na nowszych urządzeniach.

Darmowa aplikacja dla każdego ucznia (nie tylko uczestnika) szkoły biorącej udział w konkursie. W aplikacji znajdują się wszystkie listy słów oraz dwie gry pomagające w lekki sposób uczyć się słownictwa. To również świetny sposób na wykorzystanie nowoczesnych technologii na lekcji. 

 

Szkoła Podstawowa (klasy 4-6):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.
 

Szkoła Podstawowa (klasy 7-8):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.

 

 

12c

 

 

 

NAGRODY

 

Bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników i ich szkół.